در حال نمایش 7 نتیجه

مهارت‌های ارتباطی (مهارت‌های ارتباطی، و کار تیمی)

بدون امتیاز 0 رای
فرایند مکالمه با دیگران دچار دسته‌ای خطاهای نظام‌مند و تکرار شونده است که توسط روان‌شناسان این حوزه شناسایی شده‌اند و راه اصلاح آنها معرفی شده است. در این دوره به افراد آموزش داده می‌شود که چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنند، چگونه به سخن دیگران گوش دهند، و چگونه سخن خود را بگویند. کارهای تیمی با انجام این اصلاحات موفق‌تر خواهند بود. در این دوره با بیان مثال‌هایی برگرفته از محیط کار واقعی در عمل نشان داده می‌شود که چگونه خطاهای تیمی که ریشه در اختلال در ارتباطات دارند اصلاح شوند.
40,000,000 ریال

مهارت‌های انعطاف‌پذیری (تاب‌آوری، پشتکار، سازگاری، خلاقیت)

بدون امتیاز 0 رای
بزرگترین مشکل کارفرمایان و کارکنان، در جهانی که دائما در حال تغییرات گسترده است، رنج‌بردن از ذهنیتی ثابت است. با تغییرات پیرامونی فقط کسانی موفق‌تر خواهند بود که انعطاف‌پذیری شناختی و روان‌شناختی بالاتری داشته باشند. در این دوره آموزش داده می‌شود که چگونه در عمل می‌توان ذهنیت ثابت و نامنعطف را به ذهنیتی منعطف تبدیل کرد و به این ترتیب خود را با شرایط جدید سازگار ساخت. افزایش انعطاف شناختی به خلاقیت بیشتر می‌انجامد. در جهان در حال تغییر خلاقیت بیشتر، از مهمترین عوامل موفقیت است. در دوره راهکارهایی برای افزایش قدرت خلاقیت آموزش داده خواهد شد.
40,000,000 ریال

مهارت خودکنترلی و تنظیم هیجان (خودآگاهی، مهار استرس، خشم،…)

بدون امتیاز 0 رای
با افزایش تغییرات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی استرس در محیطهای کاری نیز رو به افزایش است. رقابت دائم بر سر تصاحب بازار هیجان‌های منفی زیادی از جمله استرس و ناراحتی را با خود به همراه دارد. در این دوره آموزش داده می‌شود که اگر نمی‌توان شرایط،بیرونی را تغییر داد چگونه باید هیجان‌های خود را مدیریت کنیم و با همان شرایط،بیرونی غیرقابل کنترل به بهترین شکل با خودکنترلی بهترین سطح کارآمدی خود را بروز داد.
40,000,000 ریال

مهارت‌های تحلیلی (حل‌مساله، تفکر نقاد، تصمیم‌گیری)

بدون امتیاز 0 رای
تمامی مراحل کار آمیخته است با مسئله. با اینکه در تمامی عمر با مسئله سروکار داشته‌ایم برخی افراد در مواجهه با مسائل کارآمدتر عمل می‌کنند. در این دوره آموزش داده می‌شود که چگونه باید مسائل را تحلیل کرد. خطاهای رایج در تحلیل مسائل کدامند و چگونه می‌توان آنها را مرتفع کرد. چگونه باید نقادانه راه‌حل‌های ناکارآمد را شناسایی کرد و کنار نهاد. فرایند تصمیم‌گیری شامل چه مراحلی است و افرادی که تصمیم‌های بهتری دارند چگونه عمل می‌کنند.
40,000,000 ریال

مهارت‌های راهبردی (مدیریت زمان، تفکر راهبردی، و رهبری)

بدون امتیاز 0 رای
جهان در حال تغییر نوع جدیدی از مدیریت و راهبری را می‌طلبد. به دلیل نامشخص بودن سرنوشت بازار در برخی پروژه‌های رایج، عموم مدیران موفق، مجبور هستند به نحوی مستمر پروژه‌های جدیدی را در کنار پروژه‌های سابق آغاز کنند و مدیریت همزمان چند پروژه تکنیک‌هایی دارد که از اهداف این دوره آموزش آنها است. بعلاوه فرد باید بتواند مزیت رقابتی سازمان  خود را افزایش توانایی در ارزیابی مکرر رفتار رقبا افزایش دهد.
40,000,000 ریال

مهار‌ت‌های اخلاق کاری (مسئولیت‌پذیری، تعهد، انضباط، هماهنگی، حرفه‌ای‌گری)

بدون امتیاز 0 رای
تصور نادرستی که در دهه‌های اخیر به شدت رایج شده این است که در بازار کار هر کسی باید "به هر نحو ممکن" گلیم خود را از آب بکشد. در حالیکه شواهد تجربی گواه آنند که کسانی که اخلاق کاری را به بهتری شکلی رعایت می‌کنند از "اعتبار" بالاتری برخورد می‌شوند و بخت موفقیت آنها بسیار بالاتر است. اما "اخلاق کاری" واژه‌ای مبهم است. در این دوره آموزش داده می‌شود که اولا اخلاق کاری شامل چه وجوه متمایزی است و چگونه می‌توان آنها را بهبود بخشید. هیچ کسی بهتر از یک فرد با تجربه و موفق در بازار کار  از اهمیت این اعتبار آگاه نیست. این اعتبار است که در بحران‌های بزرگ بیش از هر عامل دیگری سازمان را نجات می‌دهد.
40,000,000 ریال

دوره های مهارت‌های نرم | آكادمی توف ايران – آلمان

مهارت‌های نرم، ترکیبی از مهارت‌های فردی و اجتماعی هستند که با افزایش انعطاف‌پذیری شناختی، به افراد در حل مسائل شخصی، اجتماعی، و شغلی کمک می‌کنند.

آکادمی توف ایران-آلمان با همکاری موسسه دُکسا، برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی- کارگاهی مهارت‌های نرم برای کارمندان و مدیران کرده است

دریافت اطلاعات بیشتر