آكادمی توف ایران-آلمان (TÜV Academy Iran-Germany)

امـروزه بـرای سـازمان‌ها حفـظ سـطح کیفیـت آمـوزش میتوانـد بسـیار پیچیـده باشـد، خصوصاً در زمانی که با تعداد زیادی از مدرسـان و موسسـات آموزشـی متفاوت همکاری نمایند. TÜV Academy Iran-Germany به عنوان شاخه آموزش گروه پایش و ارزیابی انطباق ایران (PN IRAN) فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود. شرکت آکادمی تُوف ایران – آلمان به منظور ارائه آموزش‌های تخصصی و مدیریتی و همچنین انجام پروژه‌های بهبود عملکرد در سازمان‌ها فعالیت خود را آغاز کرد.

این آکادمی مورد اعتماد بسیاری از سازمان‌ها بزرگ و کوچک در رسته‌های متفاوت صنفی قرار دارد و با داشتن سابقه همکاری با بیش از 2100 مؤسسه و آموزش بیش از 210,000 نفر در این مدت به عنوان یکی از معتبرترین مؤسسات آموزشی و اجراکننده پروژه‌های بهبود عملکرد سازمانها، در سطح کشور شناخته شده است.

چرا با آکادمی توف آموزش ببینم؟

تجربه و صالحیت آکادمی

TÜV Academy Iran-Germany با دسترسی به دانش و تجربه روز دنیا و با بهره‌گیری از مدرسان خبره و با تجربه، آموزش‌های خود را با رویکردی کاربردی ارائه می‌نماید. تجربه مدرسان آکادمی این امکان را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌نماید که بتوانند آموخته‌های خود را به‌طور عملی در محیط سازمان به‌ کار گیرند.

اعتبار نام و گواهینامه آکادمی

TÜV Academy Iran-Germany به‌عنوان موسسه آموزش‌دهنده با پشتوانه بیش از 20 سال فعالیت و اعتبارنامه از نهاد های متفاوت دارای شهرت و اعتبار لازم برای ارایه گواهینامه های آموزشی می باشد.

تنوع دوره‌های آموزشی

TÜV Academy Iran-Germany با ارائه طیف وسیعی از خدمات آموزشی در قالب بیش از 250 عنوان آموزشی، این امکان را برای مخاطبان فراهم می‌نماید تا نیازهای آموزشی متفاوت خود را از طریق این مجموعه برآورده نمایند. 

روش‌های متفاوت ارائه آموزش

زیر ساخت موجود در TÜV Academy Iran-Germany این امکان را به‌وجود آورده که آموزش‌ها با روش‌ها و ابزارهای مختلف و متناسب با نیاز مشتریان به صورت مجازی یا حضوری ارائه گردد. 

کیفیت بالای مستندات آموزشی و کمک آموزشی

سرمایه‌گذاری وسیع انجام گرفته در امر توسعه محتوای آموزشی و کمک آموزشی در TÜV Academy Iran-Germany و بستر نرم‌افزاری ‌به وجود آمده، باعث می‌شود فراگیران علاوه بر مستندات دوره، به مجموعه‌ای از ابزارهای عملی در حوزه مورد نظر دسترسی داشته باشند.

سهولت کار با آکادمی

ایجاد ارتباط صمیمانه و نزدیک با کارفرمایان و دانشجویان رویکرد اصلی TÜV Academy Iran-Germany است. همکاران ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندند تا خدمات آکادمی در حداکثر انطباق با خواسته‌های کارفرمایان ارائه گردد.

اینکـه شما حداکثر تلاش خود را انجام دهید کافی نیست، اول باید بیاموزیم و بعد تلاش کنیـم.

روش‌های مختلف ارائه آموزش

آموزش‌های عمومی

آموزش‌های عمومی بر اساس تقویم سالیانه آکادمی و به صورت مجازی یا حضوری ارائه می گردد. در این آموزش‌ها شرکت‌کنندگان از سازمان‌های مختلف حضور می‎یابند. متقاضیان در کنار افرادی از سازمان‌های مختلف آموزش می‌بینند و می‌توانند از تجربه آن‌ها نیز در تبادل نظر بهره‌مند گردند.

آموزش‌های سازمانی

این آموزش‌ها در محل سازمان‌ها برگزار می‌گردد. سازمان‌ها می‌توانند با هزینه کمتر تعداد بیشتری از کارکنان خود را آموزش داده و همچنین در هزینه‌های رفت و آمد و اقامت، صرفه‌جویی نمایند. دوره‌های در محل می تواند بر حسب نیاز سازمان به‌طور اختصاصی تغییر و بهبود یابد.

یادگیری الکترونیک و آموزش‌های مجازی

ارائه مطالب آموزشی با کمک زیرساخت‌های فناوری اطلاعات  این امکان را فراهم می‌نماید که افراد صرف نظر از مکان خود، در آموزش‌هایTÜV Academy Iran-Germany شرکت نمایند. این آموزش‌ها به صورت کلاس زنده یا دسترسی به محتوای بارگزاری شده در سیستم مدیریت آموزشی (LMS – Learning Management System) برگزار می شوند.

آموزش‌های پودمانی (تربیت کارشناس) و دریافت گواهینامه‌های صلاحیت حرفه‌ای

TÜV Academy Iran-Germany پودمان‌های آموزشی متفاوتی را ارائه می‌نماید. این پودمان‌های آموزشی شامل مجموعه‌ای از دوره‌های اجباری و اختیاری بوده و شرکت‌کنندگان در آن دوره‌ علاوه بر دریافت گواهینامه‌های پایان دوره، یک گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای نیز دریافت می‌نمایند.

سمینارها، وبینارها و تورهای ارتقای دانش و توانمندسازی فردی

TÜV Academy Iran-Germany علاوه بر برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، حسب مورد برای معرفی موضوعات جدید و با دعوت از سخنرانان تراز اول داخلی و خارجی، سمینارها و وبینارهایی را برنامه‌ریزی و اجرا می‌نماید. آکادمی همچنین با استفاده از ارتباطات بین‌المللی خود، بازدیدهای آموزشی را در قالب تورهای ارتقای دانش و توانمندسازی فردی به‌صورت عمومی یا اختصاصی برای سازمان‌های معین، هماهنگ و اجرا می‌نماید.  

سمینار آکادمی توف
سمینار آموزشی آشنایی با استاندارد نوین سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای مبتنی بر ISO 45001:2018

تولید محتوای آموزشی

TÜV Academy Iran-Germany با بهره گیری از امکانات زیر ساختی چون استودیو فیلمبرداری مجهز و اتاق آکوستیک، آمادگی دارد نیازهای آموزشی سازمان‌ها را از طریق تولید محتوای آموزشی ویژه آنها مرتفع ساخته و بر اساس نیازمندی سازمان ها، دوره های آموزشی مختلف را طراحی و اجرا نموده و در اختیار آنها قرار دهد.

انواع دوره‌های آموزشی

آکادمی خدمات آموزشی خود را در دامنه وسیعی از موضوعات و صنایع مختلف، و با استفاده از مدرسان مجرب ارائه می نماید. اصل اساسی در برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی، کاربردی بودن آن‌ها است. 

طراحی دوره‌های آموزشی در آکادمی به گونه‌ای است که شرکت‌کنندگان مطالب را به‌صورت عملی در کارگاه‌ها تمرین و مدرسان نیز تجارب خود را به آن‌ها منتقل نمایند.

خدمات اجرای پروژه‌های بهبود عملکرد

زمانی که سازمان‌ها به یک مربی برای اجرای پروژه‌های بهبود خود نیاز داشته باشند، آکادمی می‌تواند انتخاب اول آن‌ها باشد. قریب 20 سال تجربه در شرکت‌ها و موسسات بزرگ ایران و اجرای صدها پروژه‌ بهبود عملکرد، اندوخته ارزشمندی را برای آکادمی ایجاد نموده است که می‌تواند ضامن موفقیت پروژه‌های مشتریان باشد. رویکردها و ابزارهای مورد استفاده در آکادمی در موضوع مدیریت و اجرای پروژه‌های بهبود، طی سال‌ها تجربه شرکت در این حوزه و همراهی با مشاوران تراز اول دنیا توسعه یافته که در بسیاری از موارد در سطح کشور منحصر به فرد است. 

به‌علاوه، آکادمی همچون گذشته آمادگی دارد تا در موارد ضروری و بر اساس درخواست مشتریان خود، از همراهی مشاوران تراز اول بین‌المللی برای مدیریت و اجرای پروژه‌های مشاوره مدیریتی خود، در حوزه‌های زیر، بهره‌گیری نماید:   

  • خدمات مرتبط با آزمایشگاه‌ها و مراکز بازرسی
  • برنامه‌ریزی جامع سازمانی
  • تعالی سازمانی و بهینه‌کاوی/ الگوبرداری (Benchmarking)
  • توسعه و بهبود کسب و کار
  • مدیریت پروژه
  • منابع انسانی
  • مدیریت ریسک و HSE
  • مدیریت عملکرد

معرفی همکاران آکادمی توف ایران – آلمان