در حال نمایش 9 نتیجه

سرممیزی ISO 9001:2015 (سیستم مدیریت کیفیت)

بدون امتیاز 0 رای
سازمان‌ها در هر اندازه و حوزه فعالیت می‌توانند استاندارد ISO 9001 را برای بهبود فرآیندهای درون سازمانی خود، افزایش رضایت مشتری و نشان دادن تعهد خود به کیفیت پیاده سازی کنند. دوره سرممیزی ایزو 9001 به منظور ارائه دانش و مهارت‌های لازم برای سرممیزی سیستم مدیریت کیفیت در سازمان براساس استاندارد ISO 9001 به متخصصان، توسط آکادمی توف ایران – آلمان تهیه و تدوین، و با بهترین و مجرب‌ترین اساتید این حوزه تدریس می‌گردد.
40 ساعت
108,000,000 ریال

ممیزی داخلی ISO 29001:2020 (سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت و گاز)

بدون امتیاز 0 رای
سیستم های مدیریت کیفیت برای اطمینان از اینکه محصولات و خدمات مطابق با نیازها و انتظارات مشتری هستند، ضروری هستند. این امر به ویژه در صنایعی مانند نفت، پتروشیمی و گاز طبیعی که ایمنی و کیفیت برای جلوگیری از حوادث و حفاظت از محیط زیست امری ضروری است نیز صادق است.
24 ساعت
47,500,000 ریال

مميزی داخلی ISO 9001:2015 (سیستم مدیریت کیفیت)

بدون امتیاز 0 رای
ایزو 9001 یک استاندارد بین المللی شناخته شده برای سیستم های مدیریت کیفیت است. این استاندارد چارچوبی را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند تا فرآیندهای مدیریت کیفیت خود را بهبود ببخشند و رضایت مشتری را تضمین کنند. یکی از جنبه های مهم ایزو 9001 الزام به ممیزی داخلی است که برای اطمینان از موثر بودن سیستم مدیریت کیفیت سازمان و مطابقت با الزامات استاندارد طراحی شده است. برای کمک به سازمان ها و برای برآورده کردن این نیاز، دوره‌ی ممیزی داخلی ایزو 9001 و آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز برای ممیزان داخلی توسط آکادمی توف ایران – آلمان تدوین گردیده است.
24 ساعت
47,500,000 ریال

مبانی ISO 29001:2020 (سيستم مديريت كيفيت در صنایع نفت و گاز)

بدون امتیاز 0 رای
در صنایع نفت و گاز، اطمینان از مطابقت محصولات و خدمات با استانداردهای صنعت و الزامات نظارتی امری حیاتی است. برای دستیابی به این هدف، سازمان‌ها باید درک روشنی از اصول، ساختار و مستندات الزامات محصولات و خدمات خود داشته باشند.دوره مباني، تشريح الزامات، ساخت و مستندسازي سيستم هاي مديريت كيفيت در صنایع نفت و گاز بر اساس استاندارد:2020 ISO 29001  آکادمی توف دوره ای است که این دانش را به فراگیران ارائه می‌دهد.
24 ساعت
47,500,000 ریال

مبانی ISO 9001:2015 (سیستم مدیریت کیفیت)

1.00 2 رای
مبانی ایزو ISO 9001 یک استاندارد شناخته شده جهانی است که الزامات سیستم مدیریت کیفیت (QMS) را در سازمان مشخص می‎کند. ایزو ۹۰۰۱ چارچوبی را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند تا یک سیستم مدیریت کیفیت را پیاده سازی و حفظ کنند که می‌تواند به آنها در بهبود فرآیندهای خود، افزایش رضایت مشتری و دستیابی به اهداف خود کمک کند. دوره آموزشی ایزو ۹۰۰۱ یک برنامه آموزشی است که مقدمه‌ای بر استاندارد و مفاهیم اساسی آن را ارائه می‌دهد.در این دوره سیستم مدیریت کیفیت در سازمان براساس استاندارد ISO 9001: 2015 را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد.
24 ساعت
47,500,000 ریال

طراحی ، مدیریت و بهبود فرآیندها در سیستم های مدیریت بر اساس تفکر مبتنی بر ریسک

بدون امتیاز 0 رای
سیستم مدیریت یک ابزار ضروری برای کسب و کارها است تا اطمینان حاصل کنند که فرآیندهای آن‌ها کارآمد و موثر عمل می‌کند. طراحی، مدیریت و بهبود فرآیندها در سیستم های مدیریت بر اساس تفکر مبتنی بر ریسک، دوره مهمی است که می‌تواند به سازمان‌ها در دستیابی به اهداف خود و در عین حال کاهش ریسک کمک کند.
16 ساعت
30,000,000 ریال

طراحی ، مدیریت و بهبود فرآیند ها در سیستم های مدیریت بر اساس تفکر مبتنی بر ریسک ( Risk Based Thinking ) و راهنمای APQC

بدون امتیاز 0 رای
طراحی، مدیریت و بهبود فرآیند‌ها یکی از جنبه‌های حیاتی سیستم‌های مدیریت مدرن است. با افزایش پیچیدگی در عملیات‌های تجاری، نیاز به طراحی و مدیریت موثر فرآیند بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. تفکر مبتنی بر ریسک به عنوان یک رویکرد کلیدی در طراحی و مدیریت فرآیند ظاهر شده است و دوره طراحی، مدیریت و بهبود فرآیندها در سیستم‌های مدیریت بر اساس تفکر مبتنی بر ریسک و راهنمای APQC یک برنامه جامع است که این رویکرد را به تفصیل پوشش می‌دهد.
16 ساعت
30,000,000 ریال

سیستم های اقدام اصلاحی و پیشگیرانه (CAPA) با رویکرد مدیریت ریسک در استاندارد ISO 9001:2015

بدون امتیاز 0 رای
اقدام اصلاحی و رویکرد پیشگیرانه (CAPA) یک جنبه حیاتی از سیستم‌های مدیریت کیفیت (QMS) در صنایع مختلف است. CAPA یک رویکرد پیشگیرانه است که مشکلات کیفیت را قبل از وقوع شناسایی و حل می‌کند و از بروز انحرافات جلوگیری می‌کند و فرآیندها را بهبود می‌بخشد. سیستم CAPA شامل شناسایی و تجزیه و تحلیل مشکلات، توسعه و اجرای راه حل‌ها و نظارت بر اثربخشی راه حل‌ها می‌شود. یک سیستم CAPA که اصول و ابزارهای مدیریت ریسک را در بر می‌گیرد می تواند به سازمان‌ها در مدیریت موثر ریسک‌های مرتبط با کیفیت کمک کند. دوره سیستم‌های اقدام اصلاحی و پیشگیرانه (CAPA) با رویکرد مدیریت ریسک به گونه‌ای طراحی شده است که درک جامعی از سیستم CAPA، اصول مدیریت ریسک و ابزارهای لازم برای مدیریت موثر ریسک‌های مرتبط با کیفیت را در اختیار دانشجویان قرار دهد. این دوره فرآیند شناسایی مسائل کیفی، انجام تجزیه و تحلیل علل ریشه‌ای، توسعه و اجرای اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه و ارزیابی اثربخشی راه حل‌ها را پوشش می‌دهد.
16 ساعت
30,000,000 ریال

ما در دوره مدیریت کیفیت سعی بر این داریم تا اطلاعات مفیدی برای تمامی مدیران کارخانجات صنایع، مدیران و کارشناسان تولیدکنترل کیفیت، مدیران سازمان ها، دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره مدیریت و کلیه رشته های مرتبط در اختیارشان قرار دهیم.

مدیریت کیفیت اهمیت بسیاری در هر سازمان دارد. به همین دلیل این دوره های مدیریت کیفیت به سازمان‌ها کمک می‌کند تا فرآیندهای خود را بهبود بخشند و بهره‌وری را افزایش دهند.