آکادمی توف ایران - آلمان و آکادمی ایرانیان برگزار می‌کنند:

لوگو آکادمی توف ایران-آلمان

دوره مهارت‌های عملی در رهبری

رهبر کسب و کار ایستاده بر روی فلش و نگه داشتن پرچم تخت

در دنیای پر از داده و اطلاعات امروز کسب و کارها و سازمانها هموراه در پی یافتن راهکارها و روش هایی برای بالا بردن  سطح دانش و آگاهی نیروهای خود در تمام سطوح هستند . در این راه دو مجموعه آکادمی راهبرد کسب و کار ایرانیان و آکامی توف ایران – آلمان که از پیشگامان این راه هستند با همکاری هم اقدام به برگزاری  پودمان مشترک نموده اند.پودمان حاضر همکاری مشترک دو مجموعه و حاصل ساعتها بررسی و مطالعه و نیاز سنجی سازمان‌ها است که نتیجه آن دوره مشترکی است که  با بهره گیری از اساتید خبره ودر پایان گواهینامه هایی از هردو مجموعه و همچنین گواهینامه مشترک می باشد.

آکادمی راهبرد کسب و کار ایرانیان تنها برند بین المللی آموزش مجازی ایران و بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه است. ماموریت آکادمی، تربیت رهبران ملی و فراملی با ابزار آموزش پیوسته و توزیع شده است. آکادمی ایرانیان با همکاری مرکز EBS سوئد برگزار کننده دوره های تخصصی سطح عالی MBA و DBA در گرایشهای مرتبط با رهبری کسب و کار و صنعت و همچنین طراحی دوره های سفارشی سازه شده برای سازمانها است.  

آکادمی توف ایران – آلمان نیز با تخصص در برگزاری دوره های  کوتاه مدت سیستم های مدیریت و فنی و مهندسی و بازوی آموزشی گروه پایش و ارزیابی انطباق ایران نماینده  TUV AUSTRIA برندی شناخته شده در میان شرکتها و سازمانها است. در شاخه آموزش و پروژه های بهبود عملکرد  سابقه طولانی در بزگراری دوره ها و پروژه های موفق در صنایع مختلف داشته و عنوان یکی از معتبرترین موسسات آموزشی در سطح کشور شناخته شده است. این گروه از طریق شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران قریب ۲۵ سال است که در زمینه صدور گواهینامه های بین المللی سیستم های مدیریت از جمله ISO 9001,ISO 14001, ISO45001 و غیره را از طریق ارتباطات بین المللی خود دارد.

آکادمی توف و آکادمی ایرانیان دوره  مهارت های عملی در رهبری را بر پایه تمامی استانداردهای ملی و بین المللی  و منطبق بر کسب و کار های روز و نیاز مدیران  و با بهره گیری از مدرسان خبره و با تجربه برگزار می کند.

مرکز توف و آکادمی ایرانیان با ارائه طیف وسیعی از دانش و خدمات آموزشی این امکان را برای مخاطبان فراهم می آورد تا نیازهای آموزشی متفاوت خود را  برآورده نمایند.

شرکت کنندگان در این دوره می توانند دروس را به صورت تکی و یا پکیج کامل انتخاب کرده و در بازه زمانی یکساله دروس را بگذرانند.هریک از دورس مربوطه دارای مدرک مجزا می باشد. همچنین آماده برگزاری دوره برای سازمان ها با ارائه تخفیفات ویژه هستیم. 

دوره‌های آکادمی توف ایران-آلمان

طراحی ، مدیریت و بهبود فرآیندها در سیستم های مدیریت بر اساس تفکر مبتنی بر ریسک

بدون امتیاز 0 رای
سیستم مدیریت یک ابزار ضروری برای کسب و کارها است تا اطمینان حاصل کنند که فرآیندهای آن‌ها کارآمد و موثر عمل می‌کند. طراحی، مدیریت و بهبود فرآیندها در سیستم های مدیریت بر اساس تفکر مبتنی بر ریسک، دوره مهمی است که می‌تواند به سازمان‌ها در دستیابی به اهداف خود و در عین حال کاهش ریسک کمک کند.
16 ساعت
30,000,000 - 30,000,000 ریال

مبانی و چگونگی استقرار سیستم مدیریت دانش براساس ISO 30401:2018

بدون امتیاز 0 رای
در محیط رقابتی کسب و کار امروز دانش یک دارایی ارزشمند محسوب می‌شود. به منظور رقابتی ماندن، سازمان‌ها نه تنها باید دانش را ایجاد کنند، بلکه باید آن را به طور موثر جذب، به اشتراک بگذارند و استفاده کنند. استاندارد ISO 30401:2018  راهنمایی‌هایی را برای پیاده‌سازی سیستم مدیریت دانش (KMS) برای بهبود فرآیندها و فعالیت‌های مرتبط با دانش در سازمان‌ها ارائه می‌دهد. در دوره مبانی ایزو 30401 به طور کامل مباحث مربوط به یک پیاده‌سازی سیستم مدیریت دانش به طور کامل تشریح گردیده است.
16
30,000,000 - 30,000,000 ریال

مدیریت ریسک بر مبنای استاندارد ISO 31000:2018

بدون امتیاز 0 رای
مدیریت ریسک فرآیندی حیاتی برای هر سازمانی  منظور به حداقل رساندن و کنترل خطراتی است که می تواند مانع از دستیابی به اهداف سازمان شود یا به عملیات آنها آسیب برساند. ISO 31000:2018 یک استاندارد شناخته شده جهانی برای مدیریت ریسک است که چارچوب، اصول و دستورالعمل‌هایی را برای مدیریت موثر ریسک ارائه می‌دهد. دوره مدیریت ریسک بر مبنای استاندارد ISO 31000:2018 با هدف آشنایی با مفاهیم و ساختار مدیریت ریسک شامل شناسایی، تجزیه و تحلیل و ارزیابی ریسک و تعیین اقدامات لازم برای کاهش و اصلاح ریسک در جهت رسیدن به معیار ریسک می‌باشد. در این دوره چگونگی یکپارچه‌سازی فرآیند مدیریت ریسک با سایر فرآیندهای سازمان و اصول و راهنمایی‌های لازم برای مدیریت کردن کلیه ریسک‌هایی که سازمان با آن روبرو می‌شود.
2 روزه
30,000,000 - 30,000,000 ریال

دوره‌های آکادمی ایرانیان

دوره آنلاین/حضوری رهبری استراتژیک بر صنعت نسل 4 و 5

هر آنچه برای رهبری موثر در شرایط آشوب زده داخلی و خارجی در سال 1402 نیاز داریم

دوره مجازی مدیریت استراتژیک پیشرفته

ویژه مدیران ارشد، رهبران کسب و کار و دست اندرکاران حوزه های کلان مدیریتی

دوره خلق محصول ناب با مدیریت نوآوری در تولید محصول

کمک به شما برای بی نظیر شدن در تولید محصولات متفاوت، نوآورانه است.

جهت ثبت نام مشخصات خود را ارسال نمایید :